Jak to funguje

Zajímá Vás, kolik bychom mohli nabídnout za nějakou vaši věc?

Napište nám e-mail na bazarymesec@seznam.cz s popisem věci (značka, typ, stav, závady) a přiložte k e-mailu fotografie předmětu.

My Vám následně sdělíme orientační cenu. Definitivní cenu však vždy určíme až zboží uvidíme.

Výkup

Výkup všeho za hotové ihned.

Vzhledem k tomu, že jsme povinni dodržovat české zákony, dovolujeme si Vás upozornit, že jsme nuceni k uskutečnění každého výkupu vyžadovat od Vás doklad totožnosti s fotografií (občanský průkaz, pas, řidičský průkaz) a podpis na našem výdajovém dokladu.

Prodat věc u nás můžete od 15 let.

Bez splnění těchto podmínek nelze žádný výkup uskutečnit!!!

Pokud jste od nás daleko, můžeme uskutečnit výkup na dálku – jednoduše pošlete věci, které chcete prodat, my je oceníme a pošleme vám e-mail. Pokud budete souhlasit, ihned převedeme penízky na váš bankovní účet. Pokud souhlasit nebudete, jednoduše vám oproti poštovnému pošleme věci zase zpátky.

Více informací na stránce Výkup.

Zástava (nutný doklad totožnosti! Od 18 let)

Nabízíme také službu půjčení peněz oproti zástavě.

To znamená, že Vy nám přinesete svou věc, a podle jeji hodnoty Vám půjčíme určitý obnos peněz. Zastavujeme vše kromě nábytku.

Výše úroků za týden se odvíjí od zapůjčené částky. Smlouvu si stanovíte do určitého termínu (1-9 týdnů – zastavujeme po týdnech) a nejpozději v poslední den platnosti smlouvy přinesete zapůjčenou částku a úrok a věc dostanete nazpět.

Pokud Vám to z nějakých důvodů nevyjde, stačí když nejpozději v poslední den smlouvy přinesete úrok a smlouvu prodloužíme.

Pozor! Nepřijdete-li ani v poslední den platnosti smlouvy, věc propadá a od dalšího dne je v prodeji na příslušném oddělení. Více informací na stránce Zastavárna.

Výkupy a zástavy v bazaru oděvů (nutný doklad totožnosti!)

V bazaru oděvů vykupujeme každý všední den (v sobotu tedy ne) v čase od 10:00 do 16:00.

Zde jsou kritéria trochu přísnější.

Oděvy nesmějí být starší 2 let (obnošení, modely, trendy, materiál, vzory…) berte prosím toto na vědomí, děkujeme.

Odvoz

Nabízíme možnost odvozu velkých či těžkých věcí.

V případě Vašeho zájmu je třeba se domluvit v oddělení nábytku na termínu odvozu, sdělit adresu a tel. číslo. Cena odvozu se odvíjí od vzdálenosti.

V rámci celé Ostravy platí sazba 200 kč za auto s řidičem, mimo Ostravu po domluvě.

Výkupy u Vás doma

Dále nabízíme možnost výkupu všeho přímo u Vás doma.

Máte hodně věcí a nechce se Vám s tím tahat? Toto je řešení pro Vás. V případě, že se rozhodnete využít tuto službu, musíte nás předem navštívit v Bazarech Měšec, dopředu zaplatit výjezd auta a domluvit si místo a termín výkupu.

Více informací na stránce Výkup Nábytku.

Půjčovna nářadí

Pokud potřebujete nějaké nářadí a nechce se vám utrácet spoustu peněz kvůli jednorázové činnosti, můžete využít naši službu – půjčovna nářadí.

U nás si půjčíte jakékoli ruční i elektrické nářadí. Kromě naší stabilní nabídky pro půjčovnu nářadí Vám půjčíme vše, co máme momentálně na obchodě. Snadno, rychle, levně, cokoli…

Více informací na stránce Půjčovna Nářadí.

Komisní prodej (nutný doklad totožnosti!)

Přinesete k nám nějakou věc, výkupčí vám nabídne malou částku (také jsme jen lidé, nemůžeme znát úplně všechno) a vy jste přesvědčeni o tom, že hodnota je vyšší? Nabízíme možnost komisního prodeje. Sepíšeme s Vámí smlouvu, věc vystavíme za Vámi určenou částku a po úspěšném prodeji si vezmeme jen provizi.

Důležité informace:

  • Do komisního prodeje nepřijímáme nábytek a oděvy.
  • Věc u nás můžete mít vystavenou nejdéle 6 měsíců.
  • Každý kalendářní měsíc, kdy se Vaše zboží neprodá, je automaticky slevíme o 20%.
  • Prvních 14 dní si věc nesmíte přijít vyzvednout (jinak zaplatíte administrativní poplatek 80kč). Potom si už můžete věc kdykoli vyzvednout bez jakéhokoli poplatku.
  • Naše provize činí u částky nižší než 100,- kč 50% z prodejní částky, u částek 101,- kč až 1.000,- kč 30% z prodejní částky, u částek 1.001,- kč až 10.000,- kč 25% z prodejní částky a u částek nad 10.000,- kč 20% z prodejní částky.
  • Vyhrazujeme si právo zboží do komise nepřijmout (z důvodu neprodejnosti, příliš vysoké částky apod.)

Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte a využijte náš kontaktní formulář!