The Blog

Nevhodné vánoční dárky

Přestože hlavní nákupní sezóna se odehrává hlavně a především před Vánocemi a vánoční svátky i oslavy nového roku máme úspěšně za sebou… V Bazarech Měšec neusínáme na vavřínech ani po vánocích.

Toto je totiž období, kdy se v našich-vašich Bazarech Měšec objevuje spousta nového a zajímavého zboží. Mnoho z vás (i z nás :D) pod stromečkem určitě našlo dárky, které nepotřebují nebo nechtějí. No a pokud není možnost tyto nevhodné vánoční dárky vrátit nebo vyměnit, přicházejí k nám do bazaru.

Pro někoho neupotřebitelná hloupost, pro jiného věc, na kterou dlouho čekal a kterou si přál.

Každá věc má svého spotřebitele a někoho, kdo dokáže ocenit její hodnotu. A i když dostanete nevhodný dárek, můžete jej v bazaru prodat a rovnou si koupit něco, co je „nevhodné“ zase pro někoho jiného. Vám to ale udělá radost :).

Pokud jste tedy nenašli pod stromečkem to, co jste si přáli, přijďte se podívat k nám do bazarů, třeba to právě u nás za skvělou cenu najdete. A rovnou vemte to, co už doma nepotřebujete 😉 my vám za to ještě (rádi) zaplatíme…

Bazary Měšec
About The Author
Výkupu, prodeji a vzdělávání v oblasti použitého zboží se věnujeme již více než 17 let. Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a oslovte nás, rádi vám pomůžeme.

Počet komentářů: 2

KomentářMáte dotaz?

596 115 538

bazarymesec@seznam.cz

Jsme na Facebooku

Slevy a "žhavé" kousky rovnou do vaší e-mailové schránky